مقالات خودرویی

با دایناسورهای جاده‌ها چطور رفتار کنیم

وقتی از شهر خارج می‌شوید و با اتومبیل خود در مسیر یک اتوبان یا جاده قرار می‌گیرید، شرایط با آن‌چه که در داخل شهر تجربه کرده‌اید بسیار متفاوت است. در اینجا، کامیون‌ها و تریلرهای بزرگی در اطراف شما حرکت می‌کنند که در صورت از دست دادن کنترل می‌توانند خسارات بسیار بزرگی را به‌بار بیاورند.
یکشنبه 1398/5/27 | بازدید : 7 بار

آن‌چه که باید درباره اسب بخار بدانید

اسب بخار یکی از آن دسته اصطلاحاتی است که همه آن را تشخیص می‌دهند، اما سعی کنید از تعدادی از این افراد مفهوم آن را بپرسید. احتمالا با یک خیره شدن در سکون یا توضیح نامفهوم سریعی مواجه می‌شوید که واقعا کمکی نمی‌کند
یکشنبه 1398/5/13 | بازدید : 30 بار

اتومبیل‌هایی که مشهورترین جنایتکاران تاریخ با آن‌ها فرار کردند

در فیلم‌های سینمایی، ماشین‌های فرار همیشه تصورات ما را اشغال کرده‌اند زیرا شخصیت‌های اصلی و آدم‌های بد همیشه به یک اندازه تلاش می‌کنند فرارهای ماجراجویانه‌ای را از شرایط دشوار به‌نمایش بگذارند.
یکشنبه 1398/5/13 | بازدید : 26 بار

5 نشانه که به شما هشدار می‌دهند اتومبیل‌تان به توجه فوری نیاز دارد

کسی دوست ندارد به چنین مواردی فکر کند، اما شما باید برای مشکلات اتومبیل خود آماده باشید. اتومبیل‌ها توسط انسان‌ها طراحی و ساخته می‌شوند، بنابراین درست به‌اندازه افرادی که آن‌ها را ساخته‌اند، کامل یا معیوب هستند.
شنبه 1398/5/12 | بازدید : 20 بار

سریع‌ترین اتومبیل هر دهه، بعد از اختراع اتومبیل

از زمان اختراع اولین کالسکه‌های بدون اسب تاکنون، بشر وقت و سرمایه فوق‌العاده‌ای را برای رسیدن به کمی سرعت بیشتر صرف کرده است. چرا؟
سه شنبه 1398/5/8 | بازدید : 34 بار
12345678